STALO SE

BŘEZEN 2017

4. března 2017 proběhla námi dlouho připravovaná benefice ve prospěch malé Theodory z Tábora. Teuška, jak jí říkáme, onemocněla jedinečným druhem rakoviny a její maminka se se situací potýká sice udatně, ale je jí potřeba pomoci. Slovo dalo slovo a během necelých tří měsíců vznikla akce, kterou utvořila neuvěřitelná vlna nadšení a chuti zúčastnit se. Někdo přispěl vystoupením, někdo věcmi do tomboly, řada V.I.P. osobností přispěla osobními věcmi do benefiční dražby. Chtěl bych tímto poděkovat těm, které jsem oslovil a oni neváhali přispět.

Za účast v programu bez nároku na honorář:

skupině MAXIM TURBULENC

mistryni světa v pole dance sports Růžence Kunštýřové a jejímu otci, Pavlovi Halamkovi

Za příspěvek do dražby:

Tvářím TV Nova Marii Jevstafjevě, Rey Korantengovi a Markétě Fialové

sporťákovi České televize Vojtovi Bernatskému

trapnokouzelníkovi Richardu Nedvědovi

Za příspěvek do tomboly:

Agentuře Dobrý den - Pelhřimov

Petrovi Čejkovi a jeho Čejka bandu

Richardu Dušákovi a jeho dceři Nině

Josefu IX.

Davidu Laštovkovi a skupině Kroky Michala Davida

Nadě Válové

Za uspořádání akce pak:

Markétě Velkové, Janu Kodadovi a týmu lidí v zákulisí

Dále těm, kteří se podíleli bez mého přičinění: Nadačnímu fondu Dobrá srdce, moderátorovi Petru Zajíčkovi, skupině Oceán, Fresh Band a taneční skupině Dupáček, táborskému Mileniu a všem sponzorům, dražitelům, přispěvatelům a návštěvníkům akce.

 

Stále můžete přispívat na transparentní účet:

2700977831/2010

variabilní symbol 7012016, zpráva pro příjemce:

Dar pro TEU

 

PROSINEC 2016
 
LISTOPAD 2016

Natáčení reportáže "Byznys se strachem" pro pořad Střepiny na TV Nova. Reportáž ZDE

Natáčení reportáže o českých preppers pro pořad Pološero na České televizi. Reportáž odvysílána 7. prosince 2016

Natáčení pořadu České televize "Tajemství těla", který uvádí Martin Dejdar a Petr Vacek. Hosty dílů jsou Adéla a Dalibor Godíkovi, Tereza Kostková a Martin Rupert. Informace o pořadu ZDE

ZÁŘÍ 2016

Hudební skupina Maxim Turbulenc poskytla videoklip "Mašinka 2015" volně ke stažení v HD kvalitě. Klip, ve kterém si zahrál nejen Petr Fiedor, ale i Pavel Nový a Milan Pitkin, si můžete stáhnout po kliknutí  ZDE  Klukům z MAXIM TURBULENC děkujeme!!!

ÚNOR 2016

Petr Fiedor si vzal do parády moderátory populárního pořadu Zázraky přírody Vladimíra Kořena a Maroše Kramára. Oba pánové se úkolů zhostili odvážně a pod vedením fakíra si vyzkoušeli vše základní, co fakírská práce obnáší. Problém se vyskytl až u Maroše Kramára při soutěži v opalování paží, neb umělec má ruce chlupaté jako gorilí samec Richard v pražské Zoo. Navzdory tomu a faktu, že oba pánové měli kostým z vysoce hořlavého hedvábí, nikdo neuhořel a vy se na výsledek můžete podívat 23. dubna ve 20:00 na ČT1.

PROSINEC 2015

Prosincové a zároveň lednové číslo outdoor magazínu přináší článek Petra Fiedora "Temná turistika".

LISTOPAD 2015

V měsíci listopadu jsme spolu se skupinou Maxim Turbulenc, pokřtili jejich nové CD Umbaj. Zároveň jsme veřejnosti představili klip "MAŠINKA 2015", kde Petr Fiedor hraje čerta - strojvedoucího. Videoklip si můžete prohlédnout ZDE.

A v listopadu také vyšlo nové číslo Outdoor magazínu s článkem Petra Fiedora "9 alternativ zapalovače".

ŘÍJEN 2015

Říjnové číslo časopisu outdoor magazín přináší mimo jiné i dva články Petra Fiedora. První se jmenuje "RUJÁNA - outdoorová pohádka" a druhý "13x Nouzová signalizace".

ZÁŘÍ 2015

Na nádraží v Hostivicích proběhlo natáčení videoklipu Mašinka 2016 skupiny Maxim Turbulenc. Jednu z rolí (čerta-strojvedoucího) si v klipu "střihnul" i Petr Fiedor, spolu s hokejistou Jiřím Šlégrem, zpěvákem Jakubem Smolíkem, s herci Zdeňkem Mahdalem, Milanem Pitkinem, Pavlem Novým a samozřejmě skupinou Maxim Turbulenc. Premiéra klipu je připravena na listopad tohoto roku, zatím si můžete prohlédnout reportáž z natáčení zde

Zářijové číslo outdoor magazínu přineslo článek Petra Fiedora "Neznámá Lužnice" o výpravě k prameni této řeky a článek "Kant pod plachtou", ukazující možnosti přístřešků z bivakovacích plachet.


ČERVENEC 2015

Vychází vydání Outdoor magazínu pro měsíce červenec a srpen. Čtenáři si mohou přečíst tři články z pera Petra Fiedora. Článek "Jätkänkynttilä" je návodný a vypráví o fenoménu finské svíce, tedy upraveného špalku, který vyhoří zevnitř. Druhý článek se jmenuje "Trek se žebříkem" a popisuje bláznivou cestu se žebříkem údolím Lužnice z Tábora k řetězovému mostu pod obcí Stádlec. Třetí text je rozhovorem s královnou slackline Annou Kuchařovou.

ČERVEN 2015

12. června 2015 se konal jubilejní 25. ročník Festivalu rekordů a kuriozit v Pelhřimově. Petr Fiedor přijel na pozvání agentury Dobrý den, která spravuje databanku rekordů v ČR, předvést rekord 5x5, který spočíval v předvedení 5 rekordních pokusů během pěti minut. Povedlo se a rekordman si tak připsal na své konto dalších 5 rekordních výkonů (dvě překonání a tři ustanovení). Rekordy se týkaly těchto disciplín

1. Opalování ruky fakírskou loučí na výdrž

2. Uhašení podpalovače PePo v ústech, video z rekordu zde

3. Nejvíc plivnutých plamenů na jedno "napití"

4. Plivání ohně na výdrž

5. Minutovka plivání ohnivých plamenů

Pro červnové číslo outdoor magazínu Petr Fiedor napsal článek o netradičních cílech výletů "Filmová místa" a návodný článek o outdoorové úpravě zápalek. Šéfredaktor Ivan Brezina ve svém editorialu, který pravidelně věnuje jednomu z autorů článku v čísle, napsal text s Petrem Fiedorem s názvem "Hřiště v hlavě".

KVĚTEN 2015

Květnové číslo outdoor magazínu obsahuje i dva články Petra Fiedora. Oba články, tedy "50 triků do přírody" i "Dámské punčochy" jsou výčtem rad a vychytávek pro pobyt v přírodě.

DUBEN 2015

V dubnovém čísle outdoor magazínu vycházejí dva články Petra Fiedora. První se jmenuje "Ohnivé lože" a popisuje výrobu lože vytápěného horkými kameny a druhý článek s názvem "Česko  jako šablona" vypráví o lidech, kteří pro plány svých cest využili stěžejní zeměpisné body ČR.

BŘEZEN 2015

Petr Fiedor se stává externím přispěvatelem časopisu Outdoor magazín a portálů bushcraft.cz, postapo.cz a vybaven.cz. První dva články v tištěné verzi si můžete přečíst v březnovém čísle, které vyšlo 26. února 2015. První článek se jmenuje "Proboření ledem" a autor v něm radí čtenářům, jak se v nouzi dostat z ledové vody ven. V článku "Efektivní vaření" shrnuje vlastní test vaření vody několika způsoby a vyhodnocuje ten nejvýhodnější.


ŘÍJEN 2014

V říjnu jsme absolvovali výpravu do nitra mostecké uhelné pánve. OFFROADSAFARI je projekt našeho kamaráda, který pořádá výpravy za krásou severních Čech. Zajímá Vás těžba uhlí, důlní činnost, historie, industriální krajina, ekologie, příroda, sanace krajiny po těžbě nebo třeba 2. světová válka a legendární bitva o benzín? Martin Bareš umí odpovědět na všechny vaše otázky.

 

ZÁŘÍ 2014

Pelhřimovská agentura DOBRÝ DEN vydala Českou knihu rekordů v anglickém jazyce. Tento krásný dárek, vhodný nejen pro kamarády a obchodní partnery v zahraničí jako zajímavé čtení i důstojnou prezentaci České repubiky, si můžete objednat ZDE

SRPEN 2014

Pod nádherným hradem Lipnice proběhl další z kurzů chůze po žhavém uhlí. Tentokrát pro charitativní organizaci Bwindi Orphans, která soustavnou činností a vydělanými prostředky přispívá na vzdělání ugandských dětí.

23. srpna Petr Fiedor díky rádiu Blaník po letech opět vystoupil v rodném Táboře.

ČERVENEC 2014

Na konferenci POSTAPO 2014 byl Petr Fiedor pozván, aby přednášel o využití ohně jako bojového a obranného prostředku. Kromě přednášky s ukázkami připravil také uzavřený koridor a jeho zadýmení i s osobami uvnitř.

ČERVEN 2014

Natáčení reklamy EQUA BANK. Požadavek režiséra: Trochu nemotorná chůze po žhavém uhlí, kdy při došlapu létají jiskřičky. Zda se to povedlo, si můžete prohlédnout, když kliknete na fotografii.

21. června Petr Fiedor opět vyjíždí spolu s rádiem Blaník na sérii vystoupení po celé ČR v rámci Letních slavností tohoto rádia. Letos začínáme v Třeboni, dále se mohou těšit v Přešticích, Rychnově nad Kněžnou,  Táboře a Děčíně. Rádio Blaník navíc letos slaví 15 let vysílání, gratulujeme! Jak Blaníku popřáli ostatní? ZDE

KVĚTEN 2014

Petr Fiedor oslavil 35. narozeniny.

25. května se Petr Fiedor zúčastnil oslav výročí hasičů z Lelekovic.

DUBEN 2014

V dubnu jsme absolvovali vystoupení pro Klokánek v pražské Hostivaři. Děti byly perfektní, stejně jako spoluvystupující Standa Hložek.

 

ÚNOR a BŘEZEN 2014

V únoru přichází do kin film Dana Přibáně "Trabantem až na konec světa", road movie o partě cvoků, kteří se rozhodli, že ve dvou trabantech, polském Maluchovi a na stařičké Jawě přejedou Jižní Ameriku. V březnu pak Česká televize začíná vysílat seriál na stejné téma. Tento projekt jsme podpořili protipožárním vybavením expedice. O projektu se více dozvíte ZDE, kde si také můžete DVD zakoupit.


PROSINEC 2013

 

Listopad 2013

V nakladatelství PASEKA vychází kniha Stanislavy Peckové ARISTOKRATKY. Kniha popisuje každodenní život a příběhy mladých českých šlechtičen. Autorka na kapitole o rodině Nádherných von Borutín spolupracovala s Petrem Fiedorem, správcem archivu rodiny Nádherných.

Říjen 2013

Nejvýznamnější akcí v měsíci říjnu bylo bezesporu natáčení pořadu ČESKO VAŘÍ S POHLREICHEM ŽIVĚ. Petr Fiedor měl na starosti zvláštní efekty v rámci předtočené reportáže o chilli a chilližroutech. Jednalo se o plivání ohně a plamen v ruce Zdeňka Pohlreicha.

Září 2013

2. září 2013 vystoupil Petr Fiedor na party seriálu TV NOVA "Ulice". Fotografie zde

Červenec 2013

Jako každý rok část vystoupení tvoří hostování na letních slavnostech rádia Blaník. Letos jsme zahájili v Čáslavi. Pokračovat budeme městy: Hradec Králové, Domažlice, Jirkov a Příbram

Červen 2013

Čtyřstránkový rozhovor Petra Fiedora s redaktorem Josefem Musilem otiskl lifestylový časopis Barbar pod názvem "Nehořlavý Petr Fiedor". Pro tento letní speciál byla nafocena minisérie fotografií vynikajícím fotografem Markem Podhorou. Jedna z těchto fotografií zdobí i úvodní stránku tohoto webu.

Květen 2013

11. května absolvoval Petr Fiedor let ve větrném tunelu SKYDIVE arény v Praze. Místní tým profesionálů Vás provede celou procedurou od registrace až po samotný let. Chtěl bych tímto poděkovat místním instruktorům, zejména pak Honzovi, a recepčním nejen za naprosto úžasný zážitek, ale i příkladný profesionální přístup. Jsem velmi rád, že i v naší zemi existují firmy a instituce, kde zákazník za své peníze dostává víc než očekával, a to hlavně díky lidem, z kterých každou vteřinu a z každého jejich pohybu věříte, že jim na Vás jako zákazníkovi záleží. Takže velké DĚKUJI a Vám ostatním můžu produkty SKYDIVE jen a jen doporučit.

PS: 26. a 27. května mají ve Skydive Den otevřených dveří a lítat se bude za 600,- Kč za minutu! Více info zde

Březen 2013

Stejně jako na originálním žlutém trabantu "EGU" cestovatele Dana Přibáně naleznete logo www.hodneohne.cz i na jeho připravovaném modelu. Kdy a kde bude možné si model zakoupit se dozvíte na stránkách expedice amerika.transtrabant.cz

Únor 2013

Leden 2013

Prosinec 2012

V prosinci jsme opět zakončili akci "Vánoce na radnici" v Pelhřimově. Ohněpád spolu s dalšími pyrotechnickými efekty tradičně zazářil nad pelhřimovským náměstím v 17:00, tentokrát na tóny instrumentální verze skladby "LET IT BE" od Beatles.

Vážení přátelé, kamarádi, objednavatelé a klienti. Přejeme Vám krásné vánoce a vše nejlepší do roku 2013. Budeme se i v tomto roce těšit na shledanou s Vámi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Listopad 2012

V listopadu oslavila 20. výročí cestovní kancelář SCANDIA CZECH TOUR, našeho kamaráda Zdeňka Šmída z Jablonce nad Nisou. U té příležitosti vystoupil Petr Fiedor na plese cestovní kanceláře v Lomnici nad Popelkou. Zájezdy s touto cestovní kanceláří Vám můžeme s klidným svědomím doporučit, protože takovýhle přístup dneska nezažijete všude. Stránky CK Scandia Czech tour zde

 

Říjen 2012
 
26. října 2012 bylo v pelhřimovském kulturním domě Máj pokřtěna v pořadí již IV. Česká kniha rekordů. Knihu si lze objednat na e-mailove adrese bara@dobryden.cz nebo v každém, i špatném, knihkupectví. Na straně 143 této knihy se mimo jiné dočtete: "Petr je dlouholetým spolupracovníkem Agentury Dobrý den a mnohonásobným rekordmanem. Touto cestou mu děkujeme za přízeň a přátelství". I já děkuju Mírovi Marků, Luboši Rafajovi, Pepínovi Vaňkovi, Radce a Báře Kotkovým a dalším lidem z agentury za  14 let (od 28. října 1998) vstřícnosti a přátelství. Je snadné stoupat výš, když víte s kým jdete :-) Na křtu jste kromě úžasné bubenické show Marimba Clubu  mohli vidět i Petra Fiedora, pokoušejícího se posunout hranici vlastního rekordu v držení ohně v ústech na čas. Podařilo se a nový rekord má hodnotu 30,3 vteřiny. Během pokusu nedošlo k žádnému zranění. Video z rekordního pokusu zde
 
 
Září 2012
 
Jedním z mnoha zájmů Petra Fiedora je i poznávání a studium přežití lidského druhu, přežití v extrémních situacích obzvláště. V rámci toho navštívil v tomto měsíci i radiací zamořenou bezpečnostní zónu v ukrajinském Černobylu, spolu s městem duchů - Prypjatí. Z tohoto města bylo několik dní po havárii jaderné elektrárny (26.dubna 1986) evakuováno na 50 tisíc jeho obyvatel.
 
 

Srpen 2012

Rádi spolupracujeme tam, kde to má smysl. Máme rádi výzvy a neobvyklá spojení, kde si zdánlivě rozdílní lidé a zaroveň autoři rozdílných projektů mohou vzájemně pomoci. Tak nějak vzniklo spojení Petra Fiedora s projektem Dana Přibáně Trabantem Jižní Amerikou. Petr Fiedor výpravu vybavil sadou hasících přístrojů, nehořlavých přikrývek a univerzální sadou pro rozdělávání ohně v extrémních podmínkách. Expedice proto vyrazila se jménem Petra Fiedora a logem hodneohne.cz na kapotě. Sledovat expedici můžete zde:
 
 
Červenec 2012
 
Opět vyjíždíme na letní turné s rádiem Blaník. Návštěvníci Blanických slavností budou moci vidět vystoupení Petra Fiedora na náměstích po celé České Republice. Tentokrát to jsou: Znojmo, Orlík nad Vltavou, Pardubice, Rokycany, Kutná Hora a Děčín.
 
Červen 2012
 
1. června Petr Fiedor uspořádal sraz své Mateřské školky (jeslová třída po 31 letech, 1. třída po 30ti letech, 2. třída po 29ti letech a 3. třída po 28 letech. Sešlo se 23 spolužáčků, 2 vychovatelky a 1 ředitelka.
 
 
8. a 9. června se konal 22. ročník festivalu "Pelhřimov - město rekordů", kterého se Petr Fiedor pro nemoc zúčastnil pouze jako divák. I přesto to byl den plný zážitků.
 
 
10. června Petr Fiedor spolu se zpěvákem Josefem Vágnerem, Janem a Václavem Neckářovými, Karlem Vágnerem a stepařem Markem Chytrou účinkoval na slavnostním otevření letní sezony ve Ski areálu na Monínci. V rámci otevření byl veřejnosti představen nově zrekonstruovaný hotel. Krásné prostředí a hlavně výborná kuchyně!!! Více informací zde

 

Květen 2012
 
Praha, Postoloprty, Lelekovice, Líšťany....
 
16. května Petr Fiedor oslavil 33. narozeniny. Jedním z dárků byl poukaz na létání ve větrném tunelu ve skydive aréně v Praze - Letňanech. Díky Lenko :-)
 
31. května jsme v krásném prostředí kempu ViŠňová u Křivoklátu opět pořádali kurz chůze po žhavém uhlí.
 
 
Duben 2012
 
V tomto měsíci bylo opět zahájeno turné s radiem Blaník po celé ČR. Šňůru jsme tentokrát zahájili zapálením ohně na čarodějnicích v Lounech. Tomu předcházela fakírská a ohňová show, ke které hudební doprovod, skoro už tradičně, zajistila skupina Petra Spáleného Apollo Band.
 
Březen 2012
Příprava na hlavní část sezony 2012. Opět se uvidíme na desítkách akcí po celé ČR! :-)
 
Únor 2012
Dovolená
 
Leden 2012
Dovolená
 
 
Prosinec 2011
 
Děkujeme všem objednavatelům za příležitost v roce 2011 a těšíme se na spolupráci v roce 2012
 
 
Listopad 2011
 
Rekonstrukce, rekonstrukce, rekonstrukce... agentuře Dobrý den byl ohlášen seznam rekordních pokusů pro rok 2012. Nadšení prezidenta agentury Miroslava Marka nezná mezí... :-)
 
Říjen 2011
Rekonstrukce, rekonstrukce, rekonstrukce...
 
Září 2011
Rekonstrukce, rekonstrukce, rekonstrukce...
 
Srpen 2011
 
Měsíc srpen byl ve znamení akcí rádia Blaník a dovolených. Také se intenzivně pracovalo na rekonstrukci
obydlí, jehož součástí bude i kancelář hodneohne.cz včetně dílny na výrobu nových rekvizit. Petr Fiedor se tak po deseti letech vrátil do svého rodného kraje. V srpnu byl také Petr Fiedor pozván jako host pražské ZOO na narozeniny dikobraza Ferdy, který je nejstarším dikobrazem na světě. Jako dárek (kromě fakírského vystoupení) byl Ferda oficiálně zapsán do České knihy rekordů. Stránky pražské ZOO zde
 
PS: Pohladit si živého dikobraza bylo super, ale Vy to raději nezkoušejte! :-)
 
 
Červenec 2011
 
Letní slavnosti rádia Blaník jsou v plném proudu a vy tak můžete Petra Fiedora vídat po městech celé ČR. Více na stránkách rádia Blaník zde. Na Letních slavnostech rádia Blaník v Nové Bystřici vznikla 7 let od nápadu i společná fotografie Petra Fiedora se skupinou Maxim Turbulenc. Stránky kapely si můžete prohlédnou zde.
 
 
Červen 2011
13. účast Petra Fiedora na festivalu "Pelhřimov-město rekordů" Z tohoto ročníku si přivezl další 2 rekordy. Český rekord v lehu na loži ze střepů, připínáčků, žiletek a čalounických jehel se zátěží. Světový rekord v rychlostním plivání ohně během 1 minuty. Tento rekord dosud není potvrzen, protože se nepodařilo sečíst všechny ohnivé plivance. Pokud k potvrzení rekordu dojde, bude se jednat o poslední a zároveň 100. rekord tohoto ročníku a zároveň 40. rekord Petra Fiedora.
 
 
 
Květen 2011
 
Petr Fiedor oslavil své 32. narozeniny. Úspěšným prodejem zámku v Chotovinách končí jeho tříleté působení na tomto zámku. Pro svou blízkou přítelkyni baronku Jamii Nicole Nadherny von Borutin bude nadále vykonávat funkci správce rodinné hrobky a správce rodinného archivu.
 
 
Duben 2011
 
10 let po natáčení měl premiéru amatérský film "Že by to byl Kohout?". Petr Fiedor v něm ztvárnil postavu hořícího kejklíře. Stránky filmu, včetně filmu ke stažení zde
 
 
Březen 2011
 
Do nabídky opět vracíme semináře "Chůze po žhavém uhlí". Jak první si jej objednala firma Wienerberger. Všech 31 účastníků přešlo 2,5 metru dlouhý pás žhavého uhlí bez zranění.
 
 
Únor 2011
 
 
Leden 2011
 
Petr Fiedor se účastnil tradiční akce "Novoroční namáčení v Jistebnici". Voda měla 2 a vzduch kolem -4 stupňů Celsia a foukal místy nepříjemný vítr. Jako nováček absolvoval křest naběračkou vody a mimo "pana otvíráka" jako první z 33 plavců vstoupil do chladných vod jistebnického rybníku Smolík. Následovalo 10 metrů plavby tam a 10 zpět. Na akci se kromě početného publika sešla i bezvadná parta lidí z řad místních i přespolních účastníků. Děkujeme za tu zkušenost!
 
Článek Kateřiny Nimrichtrové z Táborského deníku ZDE
 
 
Prosinec 2010
 
Vánoční čas jsme opět zahájili pyrotechnickými efekty na akci: Zlatá neděle na radnici v Pelhřimově.
Tímto děkujeme všem našim příznivcům, fanouškům a obchodním partnerům za podporu a spolupráci
v roce 2010. Těšíme se na setkávání s Vámi v roce 2011!
 
 
Listopad 2010
 
V soutěži Československo má talent postoupil můj kamarád Richard Nedvěd alias Ríša tajný. Ríšo gratulujeme!!! Já ti říkal, že ty to někam dotáhneš :-) ... A přidáváme jedno starší video :-) ZDE
 
Říjen 2010
 
31. října přejeme nejen našim přátelům z USA krásný a strašidelný Halloween. Jamie, Michael, Jillian, Nicolas, Naaman... HAPPY HALLOWEEN TO YOU !!!
 
 
27. října natáčení pořadu S námi nejste sami pro TV Public. Moderátoři Simona Votyová a Libor Baselides, záznam pořadu ZDE (na stránce odkaz "stáhnout video")
 
14. října Petr Fiedor pokřtil nové CD Pepy Vágnera s názvem Vždycky stejně krásná. Po Pepovi Vojtkovi, který CD pokřtil netradičně pepřem, bylo CD pokřtěno (jak jinak) ohněm. Tím bylo zakaleno pro zvýšenou odolnost a výdrž v žebříčcích i na trhu :-) Přejeme Pepovi Vágnerovi a jeho novému CD hodně štěstí!
 
 
 
Září 2010
 
Účastí na Plzeňském vinobrání pro letošek končí Letní slavnosti rádia Blaník. V deseti městech ČR vystoupení Petra Fiedora vidělo téměř 100 tisíc diváků. Děkujeme!
 
Petr Fiedor hostem 1. dílu Show Jana Krause na TV Prima (vysílání 3. září 2010 ve 21:45).
Záznam pořadu ZDE
 
Srpen 2010
Petr Fiedor hostem Agáty Hanychové v pořadu Čápi s mákem na TV Prima.
 
Nový český rekord: Výstup na Sněžku, Říp a Blaník ve skleněných střepech ustanoven!!!
 
Start rekordu: 25. srpna 2010, 4:00 (Pec pod Sněžkou - centrální parkoviště)
Cíl rekordu: 25. srpna 2010, 20:46 (vrchol hory Blaník - schodiště k rozhledně)
Celkový čas rekordu (včetně přejezdů): 16 hodin 46 minut
Celkový čas potřebný k jednotlivým výstupům: 6 hodin 51 minut 16 vteřin
Celkem ujetá vzdálenost (výchozí i konečný bod Pelhřimov): 738 km
Celkem ušlá vzdálenost ve střepech: 8 kilometrů 39 metrů (cca 16 500 kroků)
Celkové převýšení ušlé ve střepech: 1 kilometr 21 metrů
 
Fotogalerie z rekordního pokusu ZDE
 
Partneři rekordu:
 
                
 
Červenec 2010
 
Často dostávám dotazy, v co věřím, kdo je můj vzor, ke komu vzhlížím a koho obdivuji...Tak tedy, tady je odpověď: Obdivuji lidské tělo, lidskou mysl, lidskou vůli, nezdolnost a sílu opravdových lidských přání... HOYT TEAM (Dick and Rick)
 
Letní slavnosti rádia Blaník jsou v plném proudu. Program slavností a seznam měst, které navštíví , naleznete na stránkách rádia Blaník:www.radioblanik.cz
 
Právě vyšel trailer a plakát k novému filmu režiséra Roberta Sedláčka (Pravidla lži, Muži v říji...)
Největší z Čechů. Kromě známých herců a řady rekordmanů si ve filmu zahrál i Petr Fiedor.
Na základě účinkování v tomto filmu byl zařazen do české filmové databáze: www.fdb.cz
 
Stránky filmu: www.nejvetsizcechu.cz
Stránky filmu na Facebooku: http://www.facebook.com/nejvetsiZcechu
 
 
Červen 2010
 
Účast na festivalu "Pelhřimov - Město rekordů". Závěrečná ohňová show v rámci pátečního i sobotního galavečera. Účast na největší autogramiádě rekordmanů spolu s Martinou Sáblíkovou, Jarmilou Kratochvílovou a Karlem Lopraisem.
 
Květen 2010
 
Petr Fiedor oslavil své 31. narozeniny
 
Duben 2010
 
Rozpracované stránky umístěny na právě zakoupenou doménu www.hodneohne.cz
 
Březen 2010
 
Byla zahájena kompletní přestavba stránek